Strona główna
Wiosenne porządki w mieście Drukuj
sobota, 20 kwietnia 2019 09:51

   Razem z nadejściem wiosny pracownicy MPGK zabrali się za porządkowanie miejskich terenów zielonych. W tym tygodniu plewimy m.in. teren skarpy przy ul. Lubelskiej i przy pl. Gdańskim. A oprócz tego pilnujemy porządku na placu Łuczkowskiego podczas Jarmarku Wielkanocnego.

 
21.03.2019 Ogłoszenie o zbędnych składnikach majątkowych przeznaczonych do sprzedaży - sam. Daewoo Lublin, agregaty, zbiorniki i sejf Drukuj
środa, 13 marca 2019 10:32

 Szczegóły oferty dotyczącej zbędnych składników majątkowych przeznaczonych do sprzedaży

 Szczegóły oferty dotyczącej zbędnych składników majątkowych przeznaczonych do sprzedaży - sejf

Poprawiony: czwartek, 21 marca 2019 09:00
 
Konkurs na projekt naklejki rozstrzygnięty Drukuj
wtorek, 09 kwietnia 2019 12:42

   W dniu 5 kwietnia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej w ramach akcji Czysty Chełm odbyło się podsumowanie konkursu na projekt naklejki na nową śmieciarkę MPGK. Konkurs był skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych w Chełmie i jego celem było stworzenie rysunku, który zachęciłby do segregowania odpadów komunalnych. W wyznaczonym terminie wpłynęły 43 prace. Decyzją komisji konkursowej zwyciężyła Klaudia Guz ze Szkoły Podstawowej nr 7. Drugie miejsce zajął Jakub Świadysz ze Szkoły Podstawowej nr 1, a trzecią lokatę – Martyna Dmuch ze Szkoły Podstawowej nr 11. Nagrody wręczyli pan Andrzej Kosiniec – Zastępca Prezydenta Miasta Chełm oraz pan Marcin Czarnecki – Prezes Zarządu MPGK
   Na koniec wszyscy uczestnicy konkursu mieli okazję podziwiać nową, kolorową śmieciarkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie. 

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej

Foto galeria
 
Podpisanie umowy na świadczenie usług Pomocy Technicznej dla Jednostki Realizującej Projekt Drukuj
środa, 18 lipca 2012 13:17

     W dniu 17.07.2012 r. w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Chełmie podpisana została umowa na świadczenie usług pomocy technicznej dla Jednostki Realizującej Projekt, która będzie realizowana w ramach zadania nr 12 projektu pn.: "Modernizacja oczyszczalni ścieków w Chełmie wraz z rozbudową systemu wodno-kanalizacyjnego".

Poprawiony: środa, 18 lipca 2012 13:38
Więcej…
 
Akcja Czysty Chełm Drukuj
wtorek, 09 kwietnia 2019 12:21

   W ostatnim tygodniu braliśmy udział w miejskiej akcji zorganizowanej z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Ziemi. Akcja nosiła nazwę „Czysty Chełm”. W ramach tego dzieci z chełmskich placówek oświatowych zbierały i segregowały odpady, które MPGK następnie odbierało ze zgłoszonych miejsc. Szkoły, które zebrały najwięcej odpadów wygrywały wycieczkę na oczyszczalnię ścieków Bieławin i ujęcie wody Trubaków połączone z ogniskiem. Odbyły się również ekologiczne pogadanki połączone z projekcją bajki.
   Na zakończenie akcji w sobotę 6 kwietnia odbył się eko – piknik podczas, którego pracownicy spółki mieli kolejny raz okazje spotkać się z mieszkańcami. Były gry, zabawy, konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz oczywiście Pan Śmietnik. 

Foto galeria
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 37