Strona główna » EKO-edukacja » Nasza działalność
Odwiedziny w chełmskich przedszkolach Drukuj
poniedziałek, 14 listopada 2016 09:41

   W ostatnim tygodniu pracownicy MPGK przeprowadzili zajęcia edukacyjne na temat wody w  miejskich przedszkolach. Dzieci miały szansę zapoznać się ze sposobem wydobycia i uzdatniania wody, która płynie w naszych kranach. Zajęcia miały formę pogadanki połączonej z zabawą. Przedszkolaki mogły poznać sposoby oszczędzania wody, a także dowiedzieć się kilku ciekawostek na jej temat m. in.  tego, że można pić wodę z kranu, ponieważ jest bogata w minerały. W zajęciach wzięło blisko 200 przedszkolaków z przedszkola nr 2, nr 8, nr 11 i nr 13. Na realizację zadania MPGK uzyskało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Foto galeria
 
Lekcje plenerowe na wesoło Drukuj
czwartek, 03 listopada 2016 11:07

   W ramach realizowanego projektu Eko – edukacji na wesoło zrealizowaliśmy wszystkie zaplanowane wycieczki na teren oczyszczalni ścieków Bieławin i ujęcie wody Trubaków. Odwiedziło nas 150 uczniów ze szkół podstawowych. Uczniowie czynnie uczestniczyli w zajęciach, szczególnie, że na koniec było zorganizowane ognisko. Dziękujemy szkołom za udział w projekcie i zapraszamy na wiosnę na kolejne lekcje w plenerze. Na realizację zadania MPGK uzyskało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Foto galeria
 
Pierwsze kamagra online wycieczki za nami Drukuj
poniedziałek, 24 października 2016 07:03

   W dniu 19.10.2016 r. pracownicy MPGK przeprowadzili pierwszą wycieczkę w ramach projektu „Eko – edukacja na wesoło – program dla dzieci z terenu miasta Chełm i gminy Chełm w wieku szkolnym i przedszkolnym”. Dzieci ze szkoły podstawowej nr 8 w Chełmie odwiedziły oczyszczalnię ścieków Bieławin i ujęcie wody Trubaków. Pod okiem naszych pracowników poznawały specyfikę pracy w przedsiębiorstwie. Na ścieżce edukacyjnej rozwiązywały zagadki dotyczące wody, a na końcu odbyło się pożegnalne ognisko. Na realizację zadania MPGK uzyskało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Więcej…
 
Umowa dotacji z WFOŚiGW w Lublinie Drukuj
poniedziałek, 29 clomid online sierpnia 2016 07:47

Logo WFOŚiGW     W dniu 17 sierpnia 2016 r. MPGK  sp. z o.o. w Chełmie podpisało umowę dotacji z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. W ramach umowy przyznane zostało dofinansowanie w kwocie 8 847,59 zł na realizacje zadania „Eko – edukacja na wesoło – program dla dzieci z terenu miasta Chełm i gminy Chełm w wieku szkolnym i przedszkolnym”.

Poprawiony: poniedziałek, 29 sierpnia 2016 07:53
Więcej…
 
Turniej rodzin Drukuj
czwartek, 05 buy clomid online maja 2016 13:03

    buy levitra online W dniu 28 kwietnia 2016 roku pracownicy MPGK brali udział w Festynie Rodzin. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie. Tematem przewodnim konkursu było propagowanie postawy proekologicznej oraz nawyków dbania o środowisko naturalne.

Poprawiony: środa, 15 czerwca 2016 12:11
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 6 z 8