Strona główna

 
Harmonogramy wywozu odpadów na 2019 rok Drukuj
poniedziałek, 17 grudnia 2018 09:40

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w tym posegregowanych surowców wtórnych oraz sezonowo: zielonych i popiołu z terenu Miasta Chełm odbieranych w 2019 r. z zabudowy jednorodzinnej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie

Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych z zabudowy wielorodzinnej (wielokondygnacyjnej) z terenu Miasta Chełm w 2019 r. przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Chełm w okresie od stycznia do grudnia 2019 r.

 
Worki na odpady na pierwszy kwartał 2019 roku Drukuj
czwartek, 13 grudnia 2018 09:49

   Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie informuje, że od dnia 17 grudnia 2018 r. do dnia 31 grudnia 2018 r. mieszkańcom Chełma z obszarów zabudowy jednorodzinnej będą dostarczane worki (począwszy od rejonu 1 do rejonu 8) w ilości 3 sztuki na metale i tworzywa sztuczne, 3 sztuki na frakcję zieloną, 3 sztuki na szkło i 3 sztuki na papier na miesiące styczeń, luty, marzec 2019r.

 Szczegóły ogłoszenia i terminy dostarczania worków w poszczególnych rejonach

 
Mikołaj z MPGK u dzieci w szpitalu Drukuj
poniedziałek, 10 grudnia 2018 14:10

   Po raz kolejny pracownicy MPGK  sp.z o.o. w Chełmie zorganizowali zbiórkę prezentów na rzecz oddziału dziecięcego chełmskiego szpitala. Udało się zgromadzić książki, kolorowanki, kredki,  gry planszowe i wiele innych zabawek, które stały się wyposażeniem świetlicy na oddziale,  aby mali pacjenci się nie nudzili podczas pobytu w szpitalu.

 
Świąteczny Chełm. Drukuj
poniedziałek, 10 grudnia 2018 13:53

   Święta coraz bliżej. Dbamy, by nasze miasto wyglądało świątecznie. Na Placu dr E. Łuczkowskiego ustawiliśmy sztuczną i naturalną choinkę, zainstalowaliśmy świąteczne oświetlenie zabytkowej studni choinki oraz  drzewek. Choinki ustawiliśmy również przy Urzędzie Miasta Chełm i na rondzie skrzyżowania ulic 3maja, 15 sierpnia i Lwowskiej.

 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko Drukuj
wtorek, 27 listopada 2018 14:37

   Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie ogłasza nabór na stanowisko radcy prawnego. Termin składania dokumentów upływa z dniem 07.12.2018 r.

 Szczegóły ogłoszenia dotyczące zakresu czynności i wymogów dla kandydatów na stanowisko radcy prawnego.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2018 14:39
 
Modernizacja kanalizacji sanitarnej na krajowej 12 Drukuj
piątek, 16 listopada 2018 10:49

   Od 10 listopada  prowadzimy prace związane z nowoczesną, bezwykopową renowacją i modernizacją kanalizacji sanitarnej na krajowej 12 w ulicy Rejowieckiej i Rampa Brzeska z wykorzystaniem specjalistycznych rękawów z włókna szklanego w technologii utwardzania promieniowaniem UV produkcji brytyjskiej.
   W związku z pracami i wykorzystaniem ciężkiego, specjalistycznego sprzętu mogą pojawić się utrudnienia w ruchu krajowym oraz lokalnym. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

 
Nowy "hakowiec" marki MAN w Zakładzie Oczyszczania Miasta Drukuj
piątek, 26 października 2018 13:06

   Zakład Oczyszczania Miasta zajmuje się odbieraniem odpadów komunalnych od mieszkańców Chełma oraz gminy Chełm i Wierzbica. Do realizowania tych zadań niezbędny jest profesjonalny, niezawodny tabor. Takim tez dysponuje zakład. W ostatnim czasie do pracy został włączony nowy, nowoczesny MAN, pojazd "hakowiec" przeznaczony do zbierania i transportu pojemników i kontenerów z odpadami. Pojazd został współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.