Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie we współpracy z Urzędem Miasta Chełm w ramach 27. Akcji Sprzątanie Świata – Polska organizuje konkurs „Nakręcamy szkoły”, polegający na zbiórce plastikowych nakrętek przez społeczność publicznych szkół podstawowych z naszego miasta.

 

Celem Konkursu jest edukacja młodzieży szkolnej w zakresie recyklingu, propagowanie postaw proekologicznych i wprowadzenie nawyku selektywnego zbierania odpadów oraz uwrażliwienie młodzieży naszego miasta na potrzebę wsparcia i pomocy potrzebującym.

Nakrętki zebrane w ramach Konkursu „Nakręcamy szkoły” zostaną przekazane Stowarzyszeniu Towarzystwo Przyjaciół Chełma i wspomogą osoby potrzebujące.

Zwycięska szkoła, która zgromadzi największą masę nakrętek otrzyma nagrodę o wartości 500 złotych.

Szczegółowy regulamin tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

plak

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.